Részletek
silicon bridge rectifiers, DIL plastic housing UL94V-0 classified
* per diode
| Specification: | |
|---|---|
| Housing: | 8.3 x 6.4 x 3.1 mm |
| IFAV: | 1 A |
| VF: * | < 1.1 V (25°C / 1 A) |
| IR: | < 10 ľA (25°C) |
| Temperature range: | -50°C up to +150°C |
| Packing unit: | 50 pcs |
| Item: | VVRMS: | VRRM: * | CL: | Rt: |
|---|---|---|---|---|
| B250D | 250 V | 600 V | 333 ľF | 15 Ω |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 50.0000 |
|---|---|
| Gyártó | Diotec |
