Részletek
with speed indicator
This item is discontinued!
| Specification: | |
|---|---|
| Operating voltage: | 12 V DC |
| Power consumption: | 0.78 W |
| Temperature range: | -10°C up to +70°C |
| Speed: | 1100 U/min |
| Airflow: | 75.90 cbm/h |
| Sound pressure level: | 21 dBA |
| Bearing: | Sleeve bearing |
| Terminal: | 3 pin board connector |
| Dimensions (mm) |
| Item: | Y.S. Tech - Type: |
|---|---|
| YS12120 | FD 12 12 25 L S - N ( 1 F 1 ) |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | Y.S. TECH |
