Részletek
| SPECIFICATION: | |
|---|---|
| Current rating: | 5 A |
| Voltage rating: | 250 V |
| Contact resistance: | 10 mΩ max. |
| Dielectric voltage: | 1500 V AC |
| Wire range: | AWG18-22 |
| Insulation outer diameter: | 3,0 mm max. |
| Operation temperature: | -25 °C to +85 °C |
| MATERIAL: | |
| Contact: | Brass |
| FINISH: | |
| Contact: | Tin plated |
| HANDLING: | |
| Packing: | Reel with 4K, otherwise 100 pcs and multiple cut |
| Suitable housings: | CVGx/3 |
| Item: | Packing unit: |
|---|---|
| CVK3 | 100 pcs cut |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 100.0000 |
|---|---|
| Gyártó | econ connect |
