Részletek
Hiqhly flexible test lead with stackable Ø 4 mm Multilam plugs with rigid insulating sleeve on both Ends.
| Specification: | |
|---|---|
| Rated voltage: | 600 V or 1000 V |
| Overvoltage category: | 3 at 600 V ~ 2 at 1000 V |
| Working current: | max. 32 A |
| Contact plating: | Nickel |
| Material of cable: | PVC |
| Lead cross section: | 2.5 mm² |
| Item: | Type: | Colour: | Length: |
|---|---|---|---|
| SLK425ENRT2M | SLK425-E/N | red | 200 cm |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | Multi-Contact |
