Részletek
Mini jumper
Minimum order quantity = 10 pcs.
| SPECIFICATION: | |
|---|---|
| Current rating: | 3 A |
| Insulation resistance: | 5000 MΩ min. |
| Contact resistance: | 20 mΩ max. |
| Dielectric voltage: | 1000 V AC |
| Operation temperature: | -40 °C to +105 °C |
| MATERIAL: | |
| Housing: | PBT UL94V-0 |
| Contact: | Brass |
| FINISH: | |
| Contact: | Gold over nickel |
| Packing: | Bulk |
| TOLERANCE: | |
| .X | ± 0.35 |
| .XX | ± 0.25 |
| Item: | Description: | Colour: |
|---|---|---|
| SHRT/Z | open version with handle | red |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | econ connect |
