Részletek
Coupling, one-sided, for plug with 4 mm diameter. Wire-mounting type: Clamping type
| SPECIFICATION: | |
|---|---|
| Current rating: | 16 A |
| Voltage rating: | 60 V DC max. |
| Contact resistance: | 5 mΩ max. |
| Operating temperature: | -25°C up to 85°C |
| MATERIAL: | |
| Housing: | ABS |
| Contact: | CuZn39Pb3-F51 |
| Screw: | CuZn39Pb3-F51 |
| FINISH: | |
| Contact: | Blank |
| Screw: | Blank |
| HANDLING: | |
| Connection: | Screw connection |
| Packing: | Bulk |
| Item: | Colour: |
|---|---|
| BAK4SW | black |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | econ connect |
