Részletek
| SPECIFICATION: | |
|---|---|
| Current rating: | 1 A |
| Voltage rating: | 130 V |
| Contact resistance: | 20 mΩ max. |
| Dielectric voltage: | 800 V AC |
| Wire range: | AWG26-30 |
| Insulation outer diameter: | 1.4 mm max. |
| Operation temperature: | -25 °C to +85 °C |
| MATERIAL: | |
| Contact: | Phosphorbronze |
| FINISH: | |
| Contact: | Gold plated |
| HANDLING: | |
| Packing: | Reel with 10K, otherwise 100 pcs and multiple cut |
| Suitable housings: | H2HSx, H2HDx |
| TOLERANCE: | |
| .X | ± 0.25 |
| .XX | ± 0.15 |
| Item: | Packing unit: |
|---|---|
| CR20K10 | 1 reel = 10.000 pcs. |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 10000.0000 |
|---|---|
| Gyártó | econ connect |
