Részletek
- short-circiut proof, overload and overvoltage
- IP20, for inner application
| Specification: | |
|---|---|
| Input voltage: | 211 VAC up to 264 VAC |
| 230 VAC up to 240 VAC | |
| max. In-rush current: | 30 A (230 VAC) |
| max. creepage: | 1 A Max. |
| Efficiency: | approx. 82% |
| Withstand voltage: | 3950 VAC (1 min.) |
| Temperature range: | -20°C up to +50°C (full load) |
| Safety approvals: | CE, TÜV |
| EN55015, FCC 47 Part 18, | |
| EN55022 Class B | |
| Protection class: | IP20 |
| Input / Output: | 2 pin terminal block |
| Dimensions (L1 x L2 x W x H): | 132 x 115 x 40 x 21 mm |
| Weight: | 120 g |
| Item: | Output voltage: | Output current: | Power: | Tolerance: |
|---|---|---|---|---|
| PDA030A700CH | 15 - 42 Vdc | 700 mA | 31.5 W | ± 82% |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | PHIHONG |
