Részletek
- 2:1 wide input range
- short-circiut proof, overload and overvoltage
- built-in EMI filter
- 100 % burn-in test
- fixed switching frequency at 83 KHZ
- high reliability
- 2 YEARS WARRANTY
Detailed datasheets are available on request!
| Specification: | |
|---|---|
| Output voltage 5V: | ± max. 2 % |
| Output voltage 12V: | ± max. 1 % |
| Output voltage 24V: | ± max. 1 % |
| Load regulation 5V: | ± max. 0.5 % |
| Load regulation 12V: | ± max. 0,3 % |
| Load regulation 24V: | ± max. 0,2 % |
| Overload protection: | over 105 % up to 150 % |
| Withstand voltage: | |
| I/P - O/P: | 1500 V AC |
| I/P - FG: | 1500 V AC |
| O/P - FG: | 500 V AC |
| Working temperature: | -10 °C up to +60 °C |
| Dimensions (L x W x H): | 99 x 97 x 36 mm |
| Weight: | 380 g |
| Item: | Eingangssp.: | Ausgangssp.: | Efficiency: | Ripple: | Current: |
|---|---|---|---|---|---|
| SD25B24 | 19 - 36 V | 24 V | 78 % | 150 mV | 0 A - 1.1 A |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | MEAN WELL |
