Részletek
- SMD housing
- for direct PCB mounting
- DC decoupling of input and output
- input/output insulation 1000V
- unregulated voltage
Detailed datasheets are available on request!
| Specification: | |
|---|---|
| Output power: | 1 W |
| Output voltage: | ± max. 8 % |
| Ripple / Noise: | max. 100 mVpp |
| Withstand voltage: | 1000 V AC |
| Operating temperature: | -40°C up to +85°C |
| Dimensions (L x W x H): | 12.7 x 7.5 x 6.25 mm |
| Weight: | 1.3 g |
| Item: | Input voltage: | Output voltage.: | Current: |
|---|---|---|---|
| SBT01L09 | 5 Vdc ± 10 % | 9 Vdc | 111 mA |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | MEAN WELL |
