Részletek
| Specification: | |
|---|---|
| Operating voltage: | 12 V DC |
| Power consumption: | 0.13 A / 1.56 W |
| Temperature range: | -10°C up to +70°C |
| Speed: | 4200 U/min. |
| Airflow: | 12 cbm/h |
| Sound pressure level: | 28 dB |
| Bearing: | Ball bearing |
| Terminal: | Stranded |
| Dimensions (mm) |
| Item: |
|---|
| A612MBH70T |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | ADDA |
