Részletek
| Specification: | |
|---|---|
| Operating voltage: | 12 V DC |
| Power consumption: | 0.07 A / 0.96 W |
| Temperature range: | -10°C up to +70°C |
| Speed: | 4200 U/min. |
| Airflow: | 47 cbm/h |
| Sound pressure level: | 14 dB |
| Bearing: | Ball bearing |
| Terminal: | Double connector |
| Dimensions (mm) |
| Item: |
|---|
| A412LBG708J |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | ADDA |
