Részletek
| General information: | |
|---|---|
| Conductor: | El-Cu stranded wire tin plated according to DIN 40500 |
| Insulation: | PVC (Y12) according to VDE 0207 |
| Temperature range: | -5°C up to +70°C |
| Operating voltage: | according to VDE 0812 |
| Withstand voltage: | according to VDE 0812 |
| Specification: | |
|---|---|
| Cross section: | 0.25 mm² |
| Strands layout: | 14 x 0.15 mm |
| Conductor Ø: | 1.3 mm |
| Cu weight: | 2.4 kg/km |
| Conductor resistance: | 75.5 Ω/km |
| Item: | Colour: | Length (reel): |
|---|---|---|
| LIYV025BR | brown | 100 m |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | N/A |
