Részletek
USB cable for assembly, USB 2.0 certified
Cable layout
- 1 pair AWG28 (7 x 0.127 mm) white and green
- 2 wires AWG24 (7 x 0.20 mm) red and black
- drain wire (7 x 0.16 mm)
minimum order quantity: 1 PU
| Specification: | |
|---|---|
| Conductor resistance: | ≤ 237,2 Ω / km (AWG28) |
| ≤ 89 Ω / km (AWG24) | |
| Insulation resistance: | ≥ 100 MΩ x km |
| Operating capacity: | ≤ 66 nF / km (at 10 kHz) |
| Operating voltage: | 30 V |
| Withstand voltage: | 500 Vac, 1 min. |
| Impedance: | 90 Ω (± 15%) |
| Material: | |
| Conductor: | Copper, tin plated |
| Conductor insulation: | HDPE (AWG28) |
| SR-PVC (AWG 24) | |
| Drain wire: | Copper, tin plated |
| Foil shield: | Al / mylar |
| Braid shield: | Copper, tin plated |
| Sheath: | PVC |
| Outer diameter: | 4,70 ± 0.15 mm |
| Item: | Colour: | PU: |
|---|---|---|
| U2Z100 | grey | 100 m - ring |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 100.0000 |
|---|---|
| Gyártó | N/A |
