Részletek
- for applications in dry rooms
- for the connection of mobile power-consumers
- for medium mechanical load
| Specification: | |
|---|---|
| Conductor: | bare stranded copper wire |
| Conductor insulation: | PVC according to VDE 0207 |
| Colour sequence: | according to VDE 0293 (HD 308) |
| Twisting: | cores in layers |
| Sheath: | PVC according to VDE 0207 |
| Operating voltage Uo/U: | 300 / 500 V |
| Withstand voltage: | 2000 V |
| Temperature range: | -25°C up to +70°C (static) |
| -5°C up to +70°C (dynamic) |
| Item: | Conductor width: | Outer diameter: | Colour: | PU: |
|---|---|---|---|---|
| H05VVF3G150 | 3 G 1.50 mm² | approx. 8.3 mm | black | 100 m ring |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 100.0000 |
|---|---|
| Gyártó | kabeltronik |
