Részletek
suitable for digital TV
minimum order quantity: 1 PU = 100 m ring
| Specification: | |
|---|---|
| Inner conductor: | Copper Ø 1.1 mm |
| Insulation: | Foam PE Ø 5.0 mm |
| Shielding foil: | aluminium foil, double laminated |
| Braid shield: | aluminium 128 x 0.12 mm |
| Outer sheath: | PVC Ø 6.9 mm |
| Impedance: | 75 Ω |
| Screening factor: | ≥ 95 dB |
| Item: | Colour: | Length (ring): |
|---|---|---|
| STV1,1/5,0DG | white | 100 m |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 100.0000 |
|---|---|
| Gyártó | N/A |
