Részletek
minimum order quantity: 1 PU = 100 m ring
| Specification: | |
|---|---|
| Inner conductor: | iron, copper plated Ø 0.7 mm |
| Insulation: | Foam PE Ø 4.4 mm |
| Shielding foil: | aluminium foil, single laminated |
| Braid shield: | aluminium 48 x 0.12 mm |
| Outer sheath: | PVC Ø 6.6 mm |
| Impedance: | 75 Ω |
| Screening factor: | ≥ 75 dB |
| Item: | Colour: | Length (ring): |
|---|---|---|
| KTV75/7 | white | 100 m |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 100.0000 |
|---|---|
| Gyártó | N/A |
