Részletek
silicon bridge rectifiers, DIL plastic housing UL94V-0 classified
* per diode
| Specification: | |
|---|---|
| Housing: | RB 1 F |
| IFAV: | 2 A |
| VF: * | < 1 V (25°C / 1 A) |
| IR: | < 5 ľA (25°C) |
| Temperature range: | -50°C up to +150°C |
| Packing unit: | 1000 pcs |
| Item: | VVRMS: | VRRM: * | CL: | Rt: |
|---|---|---|---|---|
| B80C1500RD | 80 V | 160 V | 1500 ľF | 3.2 Ω |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 10.0000 |
|---|---|
| Gyártó | Diotec |
