Részletek
| Specification: | |
|---|---|
| Operating voltage: | 12 V DC |
| Power consumption: | 0.12 A / 0.7 W |
| Temperature range: | |
| 8 - 15 Vdc | -20°C up to +75°C |
| 7 - 15 Vdc | -10°C up to +75°C |
| Speed: | 1200 U/min. |
| Airflow: | 68 cbm/h |
| Sound pressure level: | 16 dB |
| Weight: | 175 g |
| Bearing: | Sleeve bearing |
| Terminal: | 3 pin board connector |
| Dimensions (mm) |
| Item: |
|---|
| 4412F/2GLL |
További információk
| Minimálisan rendelhető mennyiség | 1.0000 |
|---|---|
| Gyártó | ebm papst |
